Taideyhdistys KuumArt ry

Johtokunta

Johtokunta 2018

Varsinaiset jäsenet

Terhi Hulkko, puheenjohtaja, terhihulkko(at)hotmail.com, 050-525 7974

Seija Kolehmainen, Galleria Allin huolto, seija.kole(at)netti.fi, 050-331 2067 (vain tekstiviesti)

Tuula Siltasari-Peltonen, tiedottaja, tuula.siltasari(at)gmail.com, 040-734 1682

Katja Launonen, sihteeri, katjalaunonen(at)hotmail.com

Pirjo Rahkala, näyttelytoimikunnan puheenjohtaja, pirjo.rahkala(at)gmail.com

Leena Nio, Galleria Allin näyttelysihteeri, Allin fb-sivujen päivitys, leena.nio(at)gmail.com, 045-355 7705

Mirja Jaamalahti, mirja.jaamalahti(at)saunalahti.fi, 050-576 3553

Katri Leppänen, varapuheenjohtaja, www-sivujen päivitys, leppanen.eveliina@gmail.com

 

 

Varajäsenet

Irma Kortesoja

Ulla-Riitta Kauppi

 

Sähköposti: kuumart(at)gmail.com